Platforma

Jesteś w: Strona główna » Platforma
      Nasz rozwój to nie tylko inwestycje w rozszerzanie asortymentu, ciągłe zwiększanie stanów magazynowych i szybkości realizacji zamówień. Inwestujemy także w innowacyjne technologie.
     Platforma online B2B to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcących rozwijać współpracę z naszą firmą w myśl zasady: większe zakupy – niższe ceny. Najczęstsze pytania naszych stałych klientów to: „co jeszcze macie w ofercie, w jakiej cenie i jaki termin realizacji ”.
    Platforma online B2B jest naszą odpowiedzią. Klient ma możliwość w dogodnym dla siebie czasie zaznajomić się z naszą ofertą. Oddajemy do Państwa dyspozycji towary wraz z ich wyjściowymi cenami, stany magazynowe oraz przybliżony termin realizacji towarów, które sprowadzamy na zamówienie lub zlecamy do produkcji. W zakładce „Warunki handlowe” dowiedzą się Państwo o przykładowych rabatach i warunkach współpracy. Chcemy pochwalić się także ilościami towaru dostępnego od ręki oraz możliwością sprawdzania cen i dostępności 24 godziny na dobę.
    Dla odbiorców będących już naszymi klientami z przyznanym loginem i hasłem udostępniamy ceny po rabacie, zestawienie naszych rozliczeń oraz możliwość zamawiania towaru poprzez platformę online. Mam nadzieję, że nasze wysiłki zostaną docenione przez szerokie grono obecnych i przyszłych odbiorców.
 
Zapraszam    
Paweł Majerczyk


Wszelkie prawa zastrzeżone © Majer | 2000-2012