Jesteś w: Strona główna » Rękawice robocze

Rękawice spawalnicze i ogólnego zastosowania - cało-skórzane TEXXOR

Rękawice robocze wykonane w całości ze skóry licowej doskonale nadają się do spawania i innych najcięższych prac. Wysokiej jakości rękawice spawalnicze to podstawa bezpiecznej i wygodnej pracy związanej z obróbką metali.
 
Zapewniają skuteczną ochronę rąk przed wysoką temperaturą, iskrami, ogniem, rozpryskami metalu, promieniowaniem cieplnym i uszkodzeniami mechanicznymi. Pozwalają uniknąć uszkodzeń dłoni podczas pracy w trudnych warunkach,  zwiększając tym samym wydajność pracowników. W ofercie modele ze specjalnymi nićmi i gilzami zapobiegającymi przepaleniu szwów.
 
Skórzane rękawice ochronne, sprawdzą się także podczas różnego rodzaju prac w przemyśle ciężkim i budownictwie.

Szeroki wybór modeli

Rękawice spawalnicze oraz ogólnego zastosowania są wykonane w całości ze skóry. Występują one w dwóch wariantach długości:
 
●        krótkie: FAHRER 1153, 1163, RLCSLUXY, RLCSLUXW, RLCS,
●        całoskórzane długie - 1202 BATU TARA, 1204 TAUPO, 1206 KATLA, 1228 ARGON I, 1210 KRAKATAU.
 
Zapewniają one doskonałą ochronę dłoni i nadgarstków, a długie modele także przedramion. Wszystkie rodzaje pozwalają nie tylko na zachowanie bezpieczeństwa, ale także dużej zręczności.Modele dostępne w uniwersalnych rozmiarach, jak również standardowej nu,eracji
Oferujemy wytrzymałe rękawice do spawania, które dobrze znoszą intensywną eksploatację w trudnych warunkach. Unikanie kontaktu z olejami i smarami, dodatkowo wydłuży ich żywotność.
 
Mogą być stosowane do wszelkich prac spawalniczych takich jak:
●        MIG,
●        MAG,
●        TIG,
●        MMA,
●        SAW,
●        plazma.

Zgodne z normami bezpieczeństwa

Specjalistyczne rękawice TEXXOR, doskonale sprawdzą się w firmach gdzie bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze.posiadają certyfikaty spełniania norm bezpieczeństwa:
  • EN420,
  • EN388,
  • EN407,
  • EN12477.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Majer | 2000-2012