O firmie

Jesteś w: Strona główna » O firmie
Firma MAJER powstała na początku 2000r.
• Widząc rosnące zainteresowanie profesjonalnymi tarczami ściernymi w roku 2009 podpisaliśmy umowę przedstawicielską z niemiecką firmą RHODIUS Schleifwerkzeuge GmbH na sprzedaż ich wyrobów, stając się w następnych latach ich największym odbiorcą w Polsce.
• Specjalizujemy  się w sprzedaży narzędzi i produktów firm: RHODIUS, ANDRE, 3M, SZCZOTEX, FESTA, TEXXOR, CHAMPION COLOR, KA.EF., INCO-FLEX, METABO, RODI. Towary powyższych firm sprzedajemy z wysokim rabatem od cen fabrycznych.
• Jednocześnie wraz z ofertą wyrobów w/w firm posiadamy szeroki asortyment innych towarów w atrakcyjnych cenach, o czym możecie się Państwo przekonać poświęcając naszej stronie parę chwil. Poprzez system rabatowy nasza oferta jest atrakcyjna i skierowana zarówno do hurtowni regionalnych jak i sklepów i zakładów. Towar dostarczamy własnym transportem lub spedycją.
• Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane markowymi wyrobami wysokiej i najwyższej jakości za rozsądną cenę. Gwarantujemy solidność, doradztwo techniczne, terminowe dostawy oraz miłą i profesjonalną obsługę.  
Właściciele firm:
MAJER  i  D.A.S.
Beata i Paweł Majerczyk


Wszelkie prawa zastrzeżone © Majer | 2000-2012