Ocynk w sprayu, farby, lakiery akrylowe

Champion color 3M

Farby i lakiery polskiej marki Champion Color

Szeroki asortyment produktów polskiego producenta Champion Color. W naszej ofercie znajdują się farby 

  • uniwersalne farby idealne do malowania przedmiotów metalowych, tworzyw sztucznych, tynków, gipsu w wewnątrz i na zewnątrz,
  • farby podkładowe w sprayu,
  • do zastosowań przemysłowych, jak i domowych,
  • specjalistyczne farby akrylowe samochodowe.

Zabezpieczenie antykorozyjne - cynk w sprayu

Do ochronnego, renowacyjnego i dekoracyjnego pokrycia powierzchni metalowych oferujemy wysokiej jakości farbę antykorozyjną w aerozolu, czyli chrom oraz ocynk w sprayu na rdzę do galwanizowania na zimno. Powłokę cynkową nakłada się na czysty element metalowyl, spawy lub bezpośrednio na lekko skorodowane powierzchnie, celem zatrzymania rozwijającej się rdzy - to doskonały sposób na ochronę antykorozyjną. Produkty te znajdują zastosowanie w budownictwie (ogrodzenia, barierki, drzwi, rynny, parapety), a także w przemyśle (zabezpiecza rurociągi, konstrukcje). Szybkie schnięcie pozwala na bezpieczne nałożenie kolejnej warstwy. Duża zawartość cynku w sprayu długotrwale zabezpiecza powierzchnię przed działaniem warunków atmosferycznych. 

Farby dekoracyjne

Farby akrylowe Super Chrom to doskonałe narzędzie dekoracyjne. Posiadamy ofertę produktów emalii żaroodpornych stosowanych do malowania grilli, tłumików, nagrzewnic.Wysoka wydajność farb w aerozolu, sprawia że uzyskana powierzchnia zawsze jest jednolita. Dodatkowo otrzymujemy kolor, który przyciąga wzrok, chroniąc powierzchnię przedmiotu. Sprawdź bogata ofertę farb i lakierów Champion Color. Farby dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Produkty przez nas oferowane są bezpieczne dla środowiska.

Dodatkowa oferta 3M

Uzupełnieniem naszej oferty są preparaty firmy 3M smarujące i odrdzewiające firmy 3M. Stosowane do odtłuszczania tarcz i klocków, smarowania połączeń gwintowych, a także do polerowania stali. Znajdują one zastosowanie w zakładach przemysłowych, jak i mniejszych garażach i punktach wulkanizacyjnych. Wszystkie produkty w naszym sklepie, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz dostępność produktów. Nasi pracownicy służą profesjonalną pomocą i doradztwem w wyborze asortymentu.
 

Farba spray uniwersalna Champion Color

Zastosowanie: idealne jako farby zewnętrzne i wewnętrzne do malowania przedmiotów metalowych, z tworzyw sztucznych, gipsu, tynku, blach karoserii, rowerów, drewna, mebli itp.
• Emalie Uniwersalne Spray Professional Champion Color - szybkoschnące farby o wysokim połysku w aerozolu. Unikalna kompozycja surowcowa gwarantuje wysoką trwałość i powtarzalność koloru, jednolitość powierzchni oraz trwały połysk.
Dostępne kolory RAL: 1001, 1003, 1018, 1023, 1028, 2004, 3000, 3002, 3003, 3004, 3005, 3009, 3011, 3017, 3020, 4003, 4008, 5002, 5010, 5012, 5015, 5021, 5022, 6005, 6009, 6018, 6019, 6029, 6033, 7001, 7016, 7024, 7032, 7035, 7040, 7046, 8004, 8011, 8016, 8017, 8019, 8024, 9003, 9005, 9006, 9010, 9011, 9017.

Farba podkładowa w sprayu Champion Color

img
1 2
Zastosowanie: Zalecany do stosowania na nowe maszyny, konstrukcje przemysłowe, budowlane, słupy energetyczne, ogrodzenia, barierki, zbiorniki magazynowe, blachy itp. lub do ich renowacji, a także do wykonywania poprawek uszkodzonych powłok malarskich.
Farba Podkładowa Champion Color przeznaczona jest do gruntowania różnych powierzchni, zwłaszcza  jako podkład pod dekoracyjne farby SPRAY PROFESSIONAL. Znakomicie przyczepny do podłoża, posiada właściwości antykorozyjne w stosunku do stali. Matowa powłoka farby zapewnia doskonałą przyczepność farb i emalii nawierzchniowych. 
Dostępne kolory RAL: RAL9003 biały, RAL9011 czarny, RAL3009 czerwony, RAL7040 szary, podkład na plastik.

Chrom i ocynk w sprayu Champion Color

img
1 2 3
Zastosowanie: powierzchnie stalowe i żeliwne - maszyn, urządzeń, konstrukcje przemysłowe, budowlane, ogrodzenia, barierki, zbiorniki magazynowe, blachy itp.
• SUPER CHROM - linia farb metalicznych to doskonałe narzędzia dekoracyjne. Lakier akrylowy; dostępne kolory: srebrny, złoty, miedziany.
• CYNK ALUMINIUM - do ochronnego i renowacyjnego pokrywania powierzchni stalowych ocynkowanych lub zagruntowanych farbą cynkową antykorozyjną.
• Farba Cynkowa to wyrób o doskonałych właściwościach antykorozyjnych; przeznaczony do wykonywania zabezpieczeń ochronnych konstrukcji i elementów stalowych.
Indywidualna charakterystyka poszczególnych rodzajów dostępna po kliknięciu na "sprawdź dostępność i cenę" oraz wybraniu " i " przy danym produkcie.

Żaroodporne farby w sprayu Champion Color

Zastosowanie: do malowania grilli, barbecue, kominków, tłumików, grzejników, nagrzewnic, bojlerów, rur i innych elementów nagrzewających się do temp. powyżej 150°C.
• EMALIE ŻAROODPORNE Champion Color to profesjonalne farby silikonowe do malowania powierzchni pracujących w wysokich temperaturach, charakteryzujące się doskonałym kryciem powierzchni malowanych oraz wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych.
Charakterystyka: farba nawierzchniowa silikonowa, termoutwardzalna. Dostępne kolory: srebrny (+400°C - +600°C), czarny (+400°C), biały (+300°C).

Fluorescencyjne farby akrylowe w sprayu Champion Color

img
1 2
• Emalia FLUORESCENCYJNA Champion Color to doskonałe narzędzia dekoracyjne do napisów dekoracyjnych, znaków ostrzegawczych, reklamowych itp.
• FLUOMARKER Champion Color - farba akrylowa przeznaczona do wszelkiego rodzaju znakowania na drogach, drzewach, różnego rodzaju instalacjach. Dzięki specjalnej dyszy puszkę można odwracać o 360 stopni i pisać w każdej pozycji.
-Zastosowanie: najwygodniejsza i najbardziej praktyczna forma znakowania wszelkiego rodzaju przedmiotów np. asfalt, beton, rury a nawet grunt i śnieg.
Charakterystyka: produkt w 5 kolorach: czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony i niebieski.

Samochodowe lakiery w sprayu Champion Color

img
1 2 3 4 5
• AUTO ACRYL - szybkoschnący lakier akrylowy do felg, kołpaków itp.
• EXCLUSIVE - szybkoschnący lakier akrylowy z efektem metalicznym do felg, kołpaków itp.
• METALLIC tuning - lakier akrylowy o efekcie metalicznym, który pod wpływem światła mieni się.
• BRAKE CALIPER - malowanie i zabezpieczanie zacisków hamulcowych i bębnów przed korozją. Wytrzymuje nagrzewanie do 150 C.
• BODY CAR - środek do konserwacji elementów karoserii, progów, spoilerów, błotników i drzwi.
Indywidualna charakterystyka poszczególnych rodzajów dostępna po kliknięciu na "sprawdź dostępność i cenę" oraz wybraniu " i " przy danym produkcie.
 

Penetrant, smar miedziany, 3M Stainless Steel Cleaner & Polish

img
1 2 3 4 5
• PENETRANT Champion Color - płyn sprey smarujący i odrdzewiający.
• BRAKE CLEANER Champion Color - szybkoschnący płyn do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i klocków hamulcowych.
• SMAR miedziany Champion Color - do smarowania połączeń gwintowych oraz śrubowych narażonych na działania wysokich temperatur od -30c do + 1200c.
3M Stainless Steel Cleaner & Polish - sprey i mleczko do polerowania o pielęgnacji stali nierdzewnej.
Indywidualna charakterystyka poszczególnych rodzajów dostępna po kliknięciu na "sprawdź dostępność i cenę" oraz wybraniu " i " przy danym produkcie.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Majer | 2000-2012