Narzędzia diamentowe

RHODIUS   
 

Tarcze diamentowe

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne tarcze diamentowe firmy Rhodius oraz tańsze wersje tarcz importowanych marki STEERN. Do zastosowań przemysłowych proponujemy modele Rhodius z serii Top, Pro, Alpha i Braintools. Tarcze o różnych średnicach, doskonale sprawdzą się w popularnych narzędziach ręcznych przeznaczonych do szlifowania i cięcia. Tarcze przeznaczone sa również do wykorzystania domowego charakteryzują się laserowo spawanymi segmentami i równomiernie rozmieszczonym diamentem. Zwiększa to ich żywotność przy zachowaniu najwyższych parametrów cięcia. W naszej ofercie znajdą Państwo tarcze Rhodius do betonu, granitu, marmuru i kamieni. Dla klientów indywidualnych posiadamy ofertę tarcz STEERN. Ta ekonomiczna seria doskonale sprawdza się w cięciu betonu, kamienia naturalnego i sztucznego, granitu, kostki brukowej. 

Tarcze do betonu i metalu

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo profesjonalne tarcze do cięcia betonu, metalu, marmuru, granitu i kamieni. Tarcze do betonu STEERN mogą pracować na sucho i na mokro. Tarcze diamentowe z serii Rhodius Professional są wyjątkowo odporne, dlatego sprawdzą się w cięciu metalu (dotyczy wybranych modeli) i betonu zbrojonego. Wszystkie modele są dostępne we wszystkich standardowych rozmiarach, cechuje je wysoka jakość wykonania i duża wytrzymałość. Ogromny wybór tarcz oraz ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że są nieodzownym elementem nie tylko specjalistycznych firm czy warsztatów ale również wybierane są przez klientów indywidualnych do prac remontowych w domu. 
           

Ściernice diamentowe do ostrzenia narzędzi     

Oferujemy szeroki asortyment ściernic diamentowych do ostrzenia narzędzi. W ofercie posiadamy ściernice o kształcie 12A2 i 4A2 oraz inne dostępne na zamówienie. Oferowane ściernice charakteryzuje nie tylko atrakcyjna cena ale i wysoka wytrzymałość. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie wysokiej jakości produkty dostępne w wielu rozmiarach dopasowanych do większości urządzeń tnących na rynku. Posiadamy duży wybór rozmiarów i parametrów ściernic. Wśród nich można wyróżnić modele o niższej koncentracji diamentu C50 lub wyższej C75. Ściernice stosowane są do ostrzenia noży tokarskich, frezów, wierteł i pił tarczowych oraz szlifowania twardych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni.
 

Tarcze diamentowe - RHODIUS Profesional

img
1 2 3 4 5
• LD1 TOP: marmur, granit, kamień, klinkier, beton, glazura.
• LD50 ALPHA: materiały budowlane, beton, beton zbrojony, beton płukany.
• LD40 PRO: materiały budowlane, beton, beton zbrojony, beton płukany.
• LD100 Matrix: kamień naturalny, beton zbrojony, jastrych, materiały budowlane.
• LD4 TOP: granit, materiały twarde.
• DG210 ALLCUT: stal, żeliwo, beton zbrojony, materiały budowlane, tworzywo sztuczne.
Rozmiary: 115x22, 125x22, 180x22, 230x22, 300x25,4, 350x25,4, 400x25,4. Specyfikacja poszczególnych produktów na podstronach dedykowanych poszczególnym producentom lub na stronie Rhodius-Polska (link).

Tarcze diamentowe - FALON-TECH, STERN, STEERN

img
1 2 3
Tarcza diamentowa w rozmiarach: 115mm, 125mm, 180mm, 230mm, 300mm, 350mm z otworem 22mm i 25,4mm.
• STEERN pełna - do cięcia na mokro: glazury, płytek ceramicznych, marmuru.
• STEERN segment -  do cięcia na sucho: betonu, kamienia naturalnego i sztucznego, kostki brukowej, klinkieru, cegły.
• STEERN Turbo - do cięcia na sucho i mokro: betonu, kamienia, twardej ceramiki, gresu, cienkiego granitu, płytek ceramicznych, terakoty, dachówek, cegły.
Zobacz również profesjonalne produkty niemieckiego producenta Rhodius (link).
Charakterystyka: Tarcza diamentowa w rozmiarach: 115x22, 125x22mm, 180x22, 230x22, 300x25,4, 350x25,4, 400x25,4  - seria ekonomiczna.

Ściernice diamentowe do ostrzenia narzędzi

img
1 2 3
• Ściernice diamentowe - supertwarde ze spoiwem żywicznym do ostrzenia narzędzi, frezów, wierteł oraz pił tarczowych.
- Kształt: 12A2, 4A2
- Rozmiary: 125, 150mm
- Koncentracja diamentu: C50, C75
 
Charakterystyka: Spoiwo żywiczne, dwie koncentracje diamentu do wyboru. Możliwość wyboru odpowiedniego kształtu. Produkt polskiej produkcji!
Wszelkie prawa zastrzeżone © Majer | 2000-2012