Jesteś w: Strona główna » BHP - środki ochrony indyw.

3M Ochronniki słuchu - nauszniki Peltor, zatyczki EAR

Oferujemy szeroki asortyment słuchawek przeznaczonych do pracy w warunkach wysokiego hałasu. Nauszniki marki Peltor pozwalają na dostosowanie do wymiarów głowy zapewniając komfort użytkowania. Odpowiednio wyprofilowane, wygłuszone nauszniki zapewniają doskonałe tłumienie hałasu nawet o małych częstotliwościach, gwarantując bezpieczeństwo i skuteczną ochronę słuchu.

Modele ze składanym pałąkiem

SNR: 28 dB

Wersja Peltor Optime I
Ochronniki słuchu Peltor Optime I gwarantują lekką i wszechstronną ochronę słuchu przy jednoczesnym komforcie ich użytkowania. Połączenie przestrzeni w czaszach ochronnika z niskoprofilową konstrukcją zapewnia kompatybilność z innymi elementami sprzętu i odzieży bhp, co wpływa na komfort podczas pracy.

SNR: 31 dB

Wersja Peltor Optime II - Łatwe do składowania
Ten model nauszników powstał z myślą o osobach pracujących w wyjątkowo wymagających, hałaśliwych środowiskach. Pierścienie uszczelniające wypełnione pianką i specjalnym płynem zapewniają skuteczne wyciszenie dźwięków nawet niskiej częstotliwości.  Optymalne uszczelnienie, niski nacisk i pierścienie wyposażone w kanały wentylacyjne i pokryte wzorzystą, miękką, a zarazem higieniczną folią wpływa na wygodę ich użytkowania.

SNR: 35 dB

Wersja Peltor Optime III
Ochronniki słuchu Peltor Optime III są wysoce wydajnym środkiem opracowanym specjalnie do użytku w wyjątkowo hałaśliwych środowiskach. Ochrona słuchu opiera się na technologii o podwójnej obudowie, co minimalizuje rezonans w obudowie podtrzymującej. W rezultacie zyskujemy maksymalne tłumienie wysokich częstotliwości. Połączenie akustyczne pomiędzy przestrzenią wewnętrzną, a przestrzenią pomiędzy obudowami zapewnia maksymalne tłumienie niskich częstotliwości. Pierścienie uszczelniające są szerokie i wypełnione miękką, plastyczną pianką, co zapewnia doskonałe dopasowanie i niski nacisk podczas kontaktu.
 
3M - Wkładki przeciwhałasowe E-A-R SOFT wkład Top Up w worku do zapakowania w podajniku.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Majer | 2000-2012